REGULAMIN

SPONSORZY

SOCIOS 

JESTEŚMY Z WAMI OD 1923!

SPONSORZY

Jeśli szukają Państwo mebli wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju, łączących w sobie urok artystycznego rzemiosła i komfort współczesnego wyposażenia to znajdziecie je w naszej ofercie. Jedyne w swoim rodzaju, będące efektem wielopokoleniowej tradycji tutejszych stolarzy, snycerzy i artystów meble z kalwari łączą w sobie jednocześnie bogactwo zdobień i prostą, nie wyszukaną elegancję.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskie jest instytucją, której podstawowym celem jest edukacja i upowszechnianie kultury oraz prowadzenie działalności w zakresie sportu, turystyki i rekreacji. Nasza oferta jest bogata i skierowana do różnych grup odbiorców (dzieci, młodzież, dorośli). Prowadzimy działalność merytoryczną głównie w formie nieodpłatnych grup zainteresowań, wspieramy amatorskie formy działalności artystycznej tj. orkiestry dęte, koła gospodyń wiejskich, młodzieżowe zespoły rockowe, prowadzimy gazetę lokalną „Wiadomości Kalwaryjskie”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i do odwiedzenia sklepu internetowego z akcesoriami meblowymi i kuchennymi, w którym znajdziecie Państwo artykuły takich marek, jak: Blum, Grass-Hopper, Häfele, Hettich, Italiana Ferramenta, Kronospan, Nomet, Sevroll oraz Signal. Każda z nich oferuje solidne produkty, które znajdują uznanie wśród użytkowników na całym świecie. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji producenta oraz gwarantujemy szybką wysyłkę kurierem.

Nasza firma istnieje od początku lat 90' i od tego czasu główną działalnością było przetwarzanie pianki poliuretanowej. Ogromne doświadczenie zebrane w tym czasie pozwala nam oferować produkty bardzo wysokiej jakości.  Jesteśmy częścią grupy Eurofoam Polska - światowego lidera na rynku polimerów.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i do odwiedzenia sklepu internetowego z akcesoriami meblowymi i kuchennymi, w którym znajdziecie Państwo artykuły takich marek, jak: Blum, Grass-Hopper, Häfele, Hettich, Italiana Ferramenta, Kronospan, Nomet, Sevroll oraz Signal. Każda z nich oferuje solidne produkty, które znajdują uznanie wśród użytkowników na całym świecie. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji producenta oraz gwarantujemy szybką wysyłkę kurierem.

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Każda para obuwia wykonywana jest w Polsce w Naszym rodzimym zakładzie w Kalwarii Zebrzydowskiej. Nasze obuwie wykonane jest z najwyższej jakości skór naturalnych. W swoich szeregach mamy wielu wspaniałych rzemieślników którzy własnoręcznie  dbają o najwyższą jakość wykonania na każdym etapie produkcji. Dzięki współpracy Polskich i Włoskich projektantów  powstają nieszablonowe kolekcje obuwia zgodne z aktualnymi trendami. Wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały, trwałość i estetyka to cechy które pozwalają Nam znaleźć uznanie Naszych klientów w kraju i za granicą. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę obuwia  męskiego na każdą okazje. Pełne szyku i elegancji obuwie wizytowe, niebanalne obuwie sportowe i pełne barw i oryginalnych wzorów obuwie typu casual.

Nasza firma produkuje meble najwyższej jakości w oparciu o naturalne surowce.W naszej ofercie znajdą Państwo:

meble kuchenne, meble pokojowe, komplety wypoczynkowe, narożniki, kanapy i wersalki, sypialnie

Zapewniamy wysoką jakość i terminowość wykonania. 

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w poszczególnych gałęziach transportu.

Poznawaliśmy tajniki tego bardzo szerokiego obszaru, uczyliśmy się rozumieć potrzeby klientów, czerpaliśmy wiedzę od najlepszych ludzi. Nasza pasja zaowocowała otwarciem działalności, która zajmuje się wszelkimi aspektami związanymi z transportem.

W naszych realizacjach staramy się dawać więcej, niż oczekują od nas klienci, jesteśmy solidni, zorganizowani i uśmiechnięci, a każde zlecenie traktujemy z pełną starannością.

Jako mebloform Sp. z o. o. specjalizujemy się w produkcji mebli oraz urządzaniu i wyposażaniu wnętrz dla międzynarodowych sieci hotelarskich. Przywiązujemy dużą wagę do tradycyjnego rzemiosła i pierwszorzędnej jakości, o czym nasi klienci są przekonani już od 1935 roku. Będąc spółką zależną hagenauer GmbH od 2010 roku wyposażamy całą branżę hotelarską (od obiektów niskobudżetowych po pięciogwiazdkowe, czy klasy luksus) w całej Europie. Akademiki, ośrodki zdrowia i instytucje publiczne również są przekonane o jakości naszych produktów.

 
 

MARKAT Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma w południowej Polsce, która z powodzeniem funkcjonuje od 1991 r. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku meblarskim połączone jest z szeregiem sukcesów, szerokim gronem zadowolonych klientów, a także wypracowaną opinią solidnego, sprawdzonego partnera biznesowego.

Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad stu lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem mebli, ale także zespołem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i doradztwie artykułów z branży AGD. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyselekcjonowaną gamę sprzętów o zróżnicowanej stylistyce czołowych marek, takich jak AEGElectroluxFaberFrankeFulgor MilanoKernauLiebherrSiemensSmegVelge, wykorzystujących najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby w naszej ofercie znalazło się dokładnie to, czego szukają nasi Klienci, dlatego nasz wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby dopasować ofertę na miarę Państwa potrzeb i możliwości.

INFORMACJE

SPONSOR

SPONSORZY

WSPIERAJĄCY

PARTNERZY STRATEGICZNI